unë

Shijiazhuang Orist I / E Trading Co, Ltd A është një furnizues i besueshëm dhe me përvojë të produkteve promocionale në Kinë. Ne kemi fabrikat tona fikse afatgjatë, me lidhjen e drejtpërdrejtë dhe të fortë në kapele dhe çanta.
E themeluar në vitin 2005, ne jemi të vendosur në Shijiazhuang City, kryeqyteti i Provincës Hebei, e cila është vetëm 300 kilometra nga Beijing.We vazhdimisht zhvillimin e biznesit tonë scope.Now linjat tona të biznesit janë zgjeruar për të përfshirë të gjitha llojet e kapele promovuese dhe çanta.
Tona kapele produktet mbulon bejsbolli, kapele kovë, hat peshkatarëve, kapele thurur dhe shalle, bandanas,
visors dielli, vendos qeth (kapele, shalle dhe doreza), dhe materiale të tjera të ngjashme të cilat products.All nga xhins, pambuk, akrilik, kanavacë, rrjetë , pantallona kadifeje dhe gris-top, për microfiber dhe qeth polare janë në dispozicion.

  • # 02
  • # 03
  • # 04
  • # 01

Arritje të reja

Feature Produkte