i

Shijiazhuang Orist I / E тргување копродукции, Ltd е сигурен и искусен снабдувач на промотивни производи во Кина. Ние имаме свои основни долгорочни фабрики, со директен и силна поврзаност со капи и торби.
Основана во 2005 година, ние се наоѓаме во Shijiazhuang Сити, главниот град на провинцијата Хебеј, што е само 300 километри од Beijing.We постојано го развиваме нашиот бизнис scope.Now нашиот бизнис линии и со сите видови на промотивни капи и торби.
Нашите производи ги покрива безбол капи, кофата капи, шапка рибарите, плетени капи и шалови, bandanas,
штитниците за сонце, руно поставува (капи, шалови и ракавици), и други сродни производи.Сите материјали кои од тексас, памук, акрилик, платно, решетката , сомотски и rip-топ, да микрофибер и поларните руно се достапни.

  • # 02
  • # 03
  • # 04
  • # 01

Нови пристигнувања

функција Производи